Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

  • Rychle
  • Bezpečně
  • Jednoduše
Online půjčka až 150 000 Kč a bez poplatků.

Blog

Získejte peníze kompletně online a vyhrajte e-koloběžku

Potřebujete si půjčit, ale nemáte chuť v době znovu-gradující epidemie koronaviru nikam chodit? Nevadí, s Razdva půjčkou nemusíte nic takového řešit – až 150 000 Kč si půjčíte z pohodlí vašeho obýváku. Vše vyřídíte online – od začátku až do konce. Není třeba s nikým mluvit ani se s nikým scházet.

Pokračovat ve čtení

Češi tráví volný čas převážně na internetu

Nejoblíbenějším způsobem trávení volného času je v Česku brouzdání na internetu. Potvrdilo to nedávné šetření agentury pro marketingový výzkum Boček pro společnost PROFI CREDIT. Brouzdání na internetu je momentálně nejoblíbenější zábavou pro 66 % Čechů. 

Pokračovat ve čtení

Dle výzkumu obliba online nákupů roste – tisková zpráva

Dlouhotrvající epidemie koronaviru a protiepidemická opatření mění nákupní zvyky lidí. Podle šetření agentury pro marketingový výzkum Boček pro společnost PROFI CREDIT pokládá 60 % respondentů online nákupy za pohodlnější a také levnější než nákupy v kamenných prodejnách. Přes polovinu Čechů (51 %) pak nakupuje online více než před pandemií.

Pokračovat ve čtení

Razdva půjčka 100 000 Kč se splátkou 2 498 Kč a s úrokem 9,21 % plus dárek pro všechny

Nové kolo, nebo myčka? Zábava, nebo potřeba? S námi už se nebudete muset rozhodovat. Od 12. 4. máme pro vás senzační akční nabídku – Razdva půjčku 100 000 korun se splátkou 2 498 korun měsíčně a ročním úrokem 9,21 %. Doba splácení je u této akční Razdva půjčky 48 měsíců. Pro rychlé zájemce o Razdva půjčku v jakékoli výši máme navíc v době trvání akce dárek v podobě poukazů na službu Netlix. Více informací o akční nabídce i o dárkových poukazech Netflix najdete na webu razdvapujcka.cz. Využijte akční nabídky Razdva půjčky a splňte si své sny – jednoduše raz dva.

Pokračovat ve čtení

Spousta plánů na jaro? Od teď vám nově půjčíme až 150 tisíc korun

Jaro je metaforou obnovy a nového začátku. První teplejší měsíce však s sebou mohou přinést i jarní vítr do peněženky.

Pokračovat ve čtení

Vyšší čistá mzda od února pro všechny zaměstnance

Jak avizovala vláda a díky následnému schválení v Poslanecké sněmovně, dochází v letošním roce ke zvýšení čisté mzdy všech zaměstnanců. V lednové výplatě, tedy v únoru, uvidíme všichni na výplatní pásce více peněz.

Pokračovat ve čtení

V lednu ke každé půjče nad 40 000 Kč externí hardisk Verbatim

V lednu můžete získat ke každé půjčce nad 40 000 Kč externí HDD Verbatim 500 GB - to meganabidky, ne? Pravidla akce zde.

Pokračovat ve čtení

Ke každé půjče dárek - prodlužujeme AKCI do konce prosince 2020.

Ke každé půjčce můžete až do konce prosince 2020 získat dárek v podobě nabíjecího kabelu a redukce do autonabíječky. Stačí jen splnit pravidla akce a dárek je váš. Online půjčka je rychlá cesta k pěnězům - do 15 min. od schválení budou peníze na účtu.

Pokračovat ve čtení

Jak snadno získáte půjčku v 6 krocích...

Získejte půjčku opravdu razdva. Nikam nemusíte, odkudkoliv, na cokoliv a bez poplatků. Vánoce tak můžete mít vyřízené razdva.

Jak snadno získáte půjčku v 6 krocích? Checkujte zde

 

 

Pokračovat ve čtení

Naše půjčky sjednáte po telefonu nebo online – z bezpečí vašeho domova.

V návaznosti na současnou situaci bychom naším žadatelům o půjčky rádi sdělili, že u nás lze podat žádost o půjčku online nebo telefonicky.

Pokračovat ve čtení

Možnost odkladu splátek z důvodu dopadů pandemie COVID-19

Dle zákona č. 177/2020 Sb., o některých opatřeních v oblasti splácení úvěrů v souvislosti s pandemií COVID-19 máte možnost využít odkladu splátek u svých úvěrů z důvodu dopadů pandemie COVID-19. Pro uplatnění požadavku vyplňte žádost, kterou naleznete ZDE. Formulář po vytištění a podepsání naskenujte nebo vyfoťte a zašlete na email: OdkladCovid19@proficredit.cz

Děkujeme, spolu to zvládneme.

 

 
Pokračovat ve čtení

Razdva půjčka je opravdu půjčka online

V dnešní vypjaté atmosféře kolem šíření coronaviru se půjčky on-line opravdu hodí. Razdva půjčka je jako jediná na trhu kompletně online a ani kvůli podpisu smlouvy nemusíte vyjít z vašeho bydliště. Rychlá půjčka může v těchto dnech pomoci každému. Jednoduše vyplníte žádost, k čemuž potřebujete jen dva doklady totožnosti a přístup do svého elektronického bankovnictví. Po zadání, které vám zabere jen pár minut, odešlete vše ke schválení. Navíc s námi máte peníze do 15 minut od schválení na svém účtu.

I dle nařízení vlády, bychom měli v těchto dnech zůstávat co nejvíce doma. Naštěstí nás moderní svět obklopuje možnostmi, jak toto dodržet a zároveň neslevovat ze svých standardů. Buďte stateční, chraňte se a zůstaňte co nejvíce doma.

Pokračovat ve čtení

S novým rokem nové možnosti online Razdva půjčky

S příchodem roku 2020 jsme pro vás připravili nové jedinečné možnosti naší Razdva online půjčky. Již v minulosti jsme nabízeli nejvyšší částku i pro první půjčku, letos jsme se ale rozhodli ještě přitvrdit. Nyní si tak rovnou na poprvé můžete požádat až o 150 000 Kč na cokoliv!

Pokračovat ve čtení

Náklady na zahájení školního roku letos opět porostou.

Je to tak, už je tu zase konec prázdnin. Rodičům dětí školou povinných tak odpadnou každodenní starosti, co a kde bude dělat jejich ratolest. Ani po finanční stránce nejsou prázdniny pro rodiče žádný med. S příchodem školního roku si ale moc neuleví, ba naopak. Výdaje spojené s návratem dětí do školních lavic letos opět vzrostou. Pro desetitisíce rodičů, kteří při této příležitosti sáhnou po nebankovní půjčce, je tu rychlá online půjčka.

Pokračovat ve čtení

Půjčka na letní dovolenou? Ano, ale jen tu bezpečnou!

Z celospolečenského průzkumu vyplynulo, že Češi průměrně utratí za exotickou dovolenou 34 286 Kč. To je vysoká suma, která se musí zákonitě podepsat na rodinném rozpočtu. Ačkoliv se finanční odpovědnost mezi českým obyvatelstvem stále zvyšuje, řada lidí se půjčce na dovolenou nebrání. Ta nemusí představovat riziko, jen je potřeba se nad svými možnostmi zamyslet hned na začátku, aby se žadatel o půjčku nedostal do vleklých finančních problémů.

Pokračovat ve čtení

Razdva půjčka poslala 8 šťastlivců na finále MS v hokeji v Bratislavě

Byly to nervy, ale máme to za sebou. Letošní MS v ledním hokeji, které se konalo v Bratislavě a Košicích vyvrcholilo nedělními boji o cenné kovy. Díky kampani Na hokej raz dva se mohlo 8 šťastlivců podívat na finálový zápas hezky z blízka.

Pokračovat ve čtení

Nová Razdva půjčka je plná výhod

Dnešní doba se dá definovat dvěma slovy: rychlá a online. Stále spěcháme, vše potřebujeme vlastně ihned a nejlépe po internetu. Rozbije se nám auto, domácí spotřebič nebo třeba osobní počítač, to jsou přesně okamžiky, kdy náhradu potřebujeme téměř okamžitě. Ne vždy ale máme v rezervě dostatek peněz, abychom si tento rozmar osudu mohli dovolit. Pro tyto chvíle je tu Razdva půjčka. Je to nová rychlá online půjčka, kterou si vyřídíte z pohodlí domova nebo klidně cestou do práce díky chytrému mobilnímu telefonu.

Pokračovat ve čtení

Razdva půjčka vás dostane na finále MS v hokeji v Bratislavě

Hokejové šílenství je zase tady! MS v hokeji, které se odehraje na nedalekém Slovensku, startuje 10. května a díky Razdva půjčce můžete na finále koukat pěkně z blízka!

Pokračovat ve čtení

Zimní Apple mánie finišovala

Předvánoční období bylo u Razdva půjčky ve znamení Apple balíčků. Při sjednání Razdva půjčky ve sledovaném období a uhrazení 1. splátky v řádném termínu splatnosti, jste se zařadili do slosování o krásné ceny. Těmi byly Apple iPhone SE 32 GB a úžasné chytré hodinky Apple Watch 3rd series v celkové hodnotě téměř 20 000 Kč!

Pokračovat ve čtení

Nová aplikace MyProfi

Rádi bychom vás informovali o spuštění nové mobilní aplikace pro naše klienty. Jedná se o aplikaci MyProfi, která je již pro všechny uživatele zařízení s Androidem dostupná přes obchod Google Play. 
Aplikace slouží k přehlednému zobrazení využívaných služeb u PROFI CREDIT Czech, a.s.

Pokračovat ve čtení

Letní pneu – přezout či nepřezout?

 

Rtuť na teploměrech se nám již pomalu šplhá vzhůru. Po první opravdu teplé neděli, už jistě mnozí z vás uvažovali nad termínem přezutí svých čtyřkolových miláčků na letní obutí.  Je ale opravdu ten správný čas?

 

Pokračovat ve čtení

Opět velké výdaje za jídlo? Máme pro vás pár tipů, jak ušetřit.

 

1. Neutrácejte zbytečně za jídlo

Náklady na jídlo jsou většinou na druhém místě v žebříčku výdajů domácností hned po bydlení. Průměrný Čech utratí 20 % své výplaty právě za jídlo. Značnou část těchto financí tvoří výdaje na všemi tak oblíbené kafíčko, sladkosti či jiné pamlsky. Je to vždy pár korun, ale v měsíčním horizontu se dostáváme klidně i přes tisícovku. A s jídlem to není lepší.

Pokračovat ve čtení

Jak je to s tím Valentýnem?

Den svatého Valentýna se mnohým zdá být čistě konzumním svátkem. A nejste zas tak daleko od pravdy. Moderní pojetí tohoto svátku opravdu vzniklo jako nápad, jak zachránit skomírající podnikání s papírovými přáníčky. Jeho historie je ale docela jiná.

Pokračovat ve čtení

Za Vánoce letos Češi utratí více než 11 tisíc.

Průměrná částka, kterou Češi letos plánují utratit za dárky se vyšplhala na 6 137 korun. Mezi nejpopulárnější dárky dlouhodobě patří kosmetika, oblečení a knihy. Za vánoční nákupy potravin, alkoholu a dekorací vydají Češi tento rok v průměru 4 850 korun. Vyplývá to z aktuálního průzkumu agentury Nielsen Admosphere pro úvěrovou společnost PROFI CREDIT. Vánoční dárky letos nakupuje naprostá většina Čechů slavících Vánoce (96 %). Nejčastějšími obdarovanými jsou jejich partneři (73 %), děti (66 %) a rodiče (58 %). Výrazně menší část respondentů se chystá koupit dárek svým přátelům (28 %) či kolegům v práci (11 %).  

Pokračovat ve čtení

Češi si před Vánoci půjčují o 30 % více než vloni

Neroste však pouze objem poskytnutých půjček, ale také jejich průměrná výše. Zatímco v loňském roce byla výše půjčky 10 825 Kč, letos je to již 12 520 Kč. Vyplývá to z čerstvých dat poskytovatele nebankovních úvěrů, společnosti PROFI CREDIT.

Pokračovat ve čtení