Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

  • Rychle
  • Bezpečně
  • Jednoduše
Online půjčka až 150 000 Kč a bez poplatků.

Půjčka online

Peníze z pohodlí domova vám zajistí půjčka online

Dnešní svět nabízí mnoho různých možností i ve světě financí. Své finance si můžete zařizovat i přes internet a jednou z mnoha funkcí, kterou vám moderní technologie poskytují, je vyřízení půjčky online.

Jaké výhody půjčka online přináší

O tento typ půjčky je v poslední době veliký zájem. Můžete si o ni zažádat kdykoliv a kdekoliv, bez ohledu na vaši pracovní dobu či otevírací dobu pobočky nebo její umístění. Ušetříte si čas a starosti s dopravou při hledání dané banky či společnosti a také ušetříte nemalé poplatky za sjednání standardní cestou.

Půjčka online nabízí příležitost si z pohodlí domova, bez ohledu na váš denní rozvrh, porovnat přednosti všech jednotlivých nabídek. Tímto způsobem lze zřídit téměř cokoliv - kreditní karta, rychlá půjčka, nebo klidně úvěr na bydlení či pořízení nemovitosti.

Máte skvělou příležitost se nad každou jednotlivou možností řádně zamyslet a ujistit se, že si zvolíte tu nejlepší možnost. Není třeba spěchat a dělat unáhlená rozhodnutí či být nervózní z (ne pro každého příjemného) prostředí kanceláří. Nijak vás neomezuje čas vaší pracovní doby či otevírací doba pobočky. Internet funguje neustále a je přístupný pro všechny, prakticky odevšad.

online půjčka

Je to půjčka online, nebo jen online žádost?

Při výběru si řádně přečtěte, jaké přesně služby společnost, u které jste se rozhodli si úvěr pořídit, nabízí. Některé společnosti totiž nabízejí půjčky online, ale ve skutečnosti si přes internet můžete podat pouze žádost a konečné sjednání si dále zařídit až osobně na jedné z poboček.

Možnost pouhého sjednání ale nezahazujte. Již budete předem vědět, kdy a kam jít, a třeba i s touto malou výhodou získáte nějakou lepší nabídku. Nicméně vás to stále může zdržet, najít si čas nemusí být vždy ten nejsnazší úkol.

I půjčka online může být s podmínkami

Půjčit si peníze od jakékoliv instituce může být v zásadě prosté. Někdy je ale potřeba pro to udělat něco navíc. Některé z firem umožňují sjednání úvěru pouze v případě zřízení účtu či využívání některé z jejich dalších služeb. Dejte si tedy pozor, abyste si nezařídili i další služby a produkty, o které byste se museli starat a které by vám mohly přidělat mnoho starostí.

Vybírejte s rozmyslem

Finance jsou vážná záležitost a to, že máte díky online éře možnost si je hlídat z pohodlí svého domova, neznamená, že byste měli být méně ostražití. Spíše naopak. Pro získání stejných informací a možností byste museli dříve sami oběhat pobočku každé jednotlivé společnosti, o níž byste uvažovali. Ale takto to lze vyřešit mnohem snáz a rychleji.

S použitím internetu máte možnost si prohlížet nabídky všech institucí a následně je mezi sebou porovnávat. Je podstatné, abyste tak učinili opravdu důkladně, neboť firmy mohou na své stránky uvést informace, které ale ve výsledku nemusí být úplně přesné. Neberte tedy hned první nabídku, na kterou narazíte, bez ohledu na to, jak skvělá se zdá být. Vždy se k ní můžete později vrátit, ale předtím si ji pořádně prostudujte. Udělejte vše pro to, abyste si byli jistí, že to je opravdu ta nejlepší volba.

Internet nabízí nespočet skvělých možnosti pro každého si nějaké peníze půjčit. Stejně tak nabízí příležitosti pro nespolehlivé poskytovatele, jak vás o peníze připravit. Celý trh přeplňuje ohromné množství nabídek na úvěry nejrůznějších druhů.

O všech společnostech jednoduše nejde mít přehled. Je tedy lepší si vždy půjčovat od poskytovatelů, jejichž důvěryhodnost si lze ověřit. I samotná popularita a známost značky zvyšuje potenciální důvěryhodnost společnosti. Nejlepší je však hledat informace přímo na stránkách České národní banky, která všechny řádné poskytovatele úvěrů eviduje.

Půjčka online – jak si ji sjednat?

Princip získávání financí touto cestou je velice prostý. U zvolené společnosti si vyberete druh půjčky či úvěru, o které máte zájem. Následně vyberete velikost sumy, kterou potřebujete, a určíte si dobu, po kterou byste chtěli danou částku splácet. Někde sice dobu splácení částečně ovlivňuje velikost požadované částky, ale z většiny máte v tomto ohledu volnou ruku.

Nezbytnou součástí tohoto procesu je vyplnění informací ohledně vašich příjmů a výdajů. V kombinaci s vašimi požadavky posoudí úvěrová společnost vaši bonitu a úvěruschopnost. Poté se podle výsledných zjištění rozhodne, zda půjčka online nakonec bude vaše, či nikoli.

Pokud v bance či úvěrové firmě dojdou k závěru, že dokážete úvěr řádně splácet, předloží vám konkrétní nabídku půjčky. V případě, že s žádnými podmínkami smlouvy o úvěru nebudete mít problém a budete s nimi souhlasit, přichází okamžik uzavření smlouvy. To lze udělat klasicky na pobočce, na schůzce s úvěrovým poradcem kdekoli jinde nebo z pohodlí domova přes internet.

Po uzavření smlouvy byste měli požadovanou částku obdržet již pár hodin po podpisu. V případě těch nejrychlejších půjček, jako je půjčka online nebo půjčka ihned, vám finance přistanou na účet již do několika minut.

Když vás nemá kdo přesvědčit, musí vás zmást

Podobně jako při koupi jídla v rychlém občerstvení, i v úvěrovém sektoru se vám pracovníci v kancelářích mohou snažit podstrčit nabídky, které se buďto úplně neshodují s vašimi požadavky, nebo se v nich dokonce skrývají poplatky navíc.

Vzhledem k tomu, že v případě úvěru online naproti vám nesedí žádná osoba, která by se pokoušela tohoto docílit, obsahují některé internetové nabídky nespočet různých poplatků, které můžou tento typ úvěru činit poněkud nevýhodným. Pohlídejte si, že se případně jedná o pouhou jednorázovou záležitost.

Nevracíte pouze půjčenou částku s úrokem

Kromě úroků z dané půjčky a výsledné finanční částky, kterou budete muset jednou vrátit, se také soustřeďte na všemožné skryté poplatky. Většina institucí umožňuje získání úvěru, i když jste nikdy předtím nevyužili jejich služeb. Mnoho z nich však podmiňuje poskytnutí dané služby zřízením osobního účtu. Toto se týká především bankovních domů. Současně se mohou objevit nežádoucí poplatky za vedení účtu či další dodatečné náklady. Vyplatí se tedy vybrat si společnost, která nabízí vedení účtu zdarma.

Stejně jako u každé běžné půjčky si také zjistěte, jak to všechno funguje v případě pozdního a předčasného splácení. Společnosti si mohou za různých okolností účtovat všelijaké nečekané poplatky.

Zkuste malou alternativu

Někteří z nás mohou mít problémy při práci s počítačem a jednoduše se bojí si zařizovat něco tak důležitého, jako jsou finance, přes internet. Dávají přednost osobní domluvě před obrazovkou počítače, ale kvůli může být potíž se do banky či na pobočku dostavit během pracovních hodin.

Někteří z nás mohou mít problémy při práci s počítačem a jednoduše se bojí si zařizovat něco tak důležitého, jako jsou finance, přes internet. Dávají přednost osobní domluvě před obrazovkou počítače, ale kvůli může být potíž se do banky či na pobočku dostavit během pracovních hodin.

Bez formulářů to nepůjde

Při zařizování úvěru u sebe musíte mít pár dokumentů. Pokud si půjčujete u instituce, kde již máte účet, na který vám chodí vaše výplata, pak si vystačíte pouze s občanským průkazem nebo pasem. Pokud ale máte toto všechno u jiné banky, budete potřebovat potvrzení o příjmech od vašeho zaměstnavatele. Veškeré potřebné informace a formuláře by měly být vždy na stránkách jednotlivých společností.

Pokud budete uvažovat o účelové půjčce s úmyslem pořízení nového automobilu či obydlí, pak si nezapomeňte přinést kupní smlouvu či fakturu. Tou doložíte, za co jste dané peníze utratili.

V některých případech se také můžete setkat s tím, že budete potřebovat nějakého ručitele. V tuto chvíli, jako u jakéhokoliv jiného typu úvěru, se musíte opět znovu zamyslet a ujistit se, že svou půjčku opravdu potřebujete. A hlavně dobře zvažte, zda budete schopni ji v budoucnosti bez potíží splácet, abyste nedostali vašeho ručitele do nepříjemných potíží.

Půjčka online – pojistěte si ji

Půjčka online je jen jedním z mnoha způsobů, jak si půjčit nějaký finanční obnos. Stejně jako u jakéhokoliv jiného úvěru se ujistěte, že počítáte s veškerými eventualitami. V rámci některých půjček si lze zařídit například pojištění v případě náhlé ztráty zaměstnání. Tyto pojistky se bezpochyby vyplatí, a proto tedy neváhejte a zařiďte si je v rámci úvěru či někde jinde. Půjčka pro vás může znamenat velkou pomoc, ale pouze v případě, že se řádně připravíte.

Čím se liší půjčka online od běžných úvěrů?
05. 08. 2022 | Půjčka online

Čím se liší půjčka online od běžných úvěrů?

Téměř vše jde dnes vyřešit přes internet. Online můžeme nakupovat, číst noviny nebo si půjčit peníze. Právě půjčka online je v současnosti více a více vyhledávaným produktem a svou popularitou předhání běžný úvěr. V čem se liší od tradiční půjčky?

Pokračovat ve čtení
Proč se rozhodnout pro půjčku online?
29. 07. 2022 | Půjčka online

Proč se rozhodnout pro půjčku online?

Návštěvy na pobočce banky a dlouhé čekání na vyřízení půjčky je v dnešní době pasé. Stejně jako většina dalších věcí, i půjčky se přesunuly na internet, a lze je tak vyřídit z pohodlí domova bez zbytečného chození a nervů.

Pokračovat ve čtení
Jak rychle si vyřídíte půjčku online?
29. 07. 2022 | Půjčka online

Jak rychle si vyřídíte půjčku online?

S půjčkou online se na peněžním trhu setkáváme častěji než před několika lety. Není se čemu divit. Doba jde dopředu a síla internetu neovladatelně proniká do našich životů. Pozadu nezůstává ani finanční sféra. Více a více bankovních i nebankovních subjektů nabízí úvěr, který lze sjednat přes internet.

Pokračovat ve čtení
Jak si nejlépe vybrat půjčku online?
01. 07. 2022 | Půjčka online

Jak si nejlépe vybrat půjčku online?

V dnešní době se téměř vše přesunuje do internetového světa. Ani finanční instituce nezůstávají pozadu. Čím dál tím více společností nabízí půjčku, kterou lze sjednat přes internet. Množství nabídek těžko spočítáme a jednotlivé společnosti se předhánějí v nabídce co nejlepších podmínek. Není tak divu, že zájemci často tápou, u jakého poskytovatele bude nejlepší o úvěr online zažádat. Jak si nejlépe zvolit půjčku přes internet?

Pokračovat ve čtení

Další zajímavosti ze světa financí

{}
Chat - Jsme online
Chatujte s námi Zavolejte mi
Pro spuštění chatu zadejte své kontaktní údaje.